0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group B
Spain
-
-
Italy
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Iran
Hazfi Cup
Sepahan
۲
۰
Mes Rafsanjan
Finished
۱۷:۴۵
Europe
Euro Group C
Slovenia
۱
۱
Serbia
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
۱
۱
England
Finished
۱۹:۳۰
United States
MLS
Inter Miami CF
۲
۱
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
FC Cincinnati
۴
۳
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۱۵
Sporting Kansas City
۳
۴
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۲
Portland Timbers
Finished
۰۶:۰۰
FC Dallas
۵
۳
Minnesota United
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۲
۲
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۱
۲
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Saint Louis City SC
۰
۳
Colorado Rapids
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۲
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Charlotte
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles Galaxy
۲
۰
New York City FC
Finished
۰۶:۰۰
D.C. United (Washington)
۰
۱
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Austin FC
۱
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۴:۰۰
Uzbekistan
Super League
Navbahor Namangan
۰
۰
PFK Qizilqum
Finished
۱۸:۳۰
Nasaf Qarshi
۱
۰
Neftchi Fargona
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie A
Botafogo RJ
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۱
۲
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
EC Juventude
۲
۰
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۲:۳۰
Internacional RS
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۴:۰۰
Fortaleza CE
۱
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
Sao Paulo FC
۰
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro MG
۲
۰
Fluminense RJ
Finished
۰۴:۰۰
Sweden
Elitettan Women
Umea IK (W)
۰
۱
Sundsvall (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Eskilstuna United (W)
۲
۰
Orebro SK Soder (W)
inprogress
۲۰:۳۰
IFK Kalmar (W)
۰
۴
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۱۹:۰۰
IK Uppsala (W)
۰
۱
Alingsas FC United (W)
Finished
۱۹:۳۰
Mallbackens IF (W)
۰
۲
Lidkopings FK (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Lebanon
Premier League
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۰
Al Ahed
Finished
۱۶:۳۰
Racing Beirut
۱
۲
Al Bourj
Finished
۱۶:۳۰
Al Ansar Beirut
۴
۱
Al Safa
Finished
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League
Becamex Binh Duong FC
۰
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۱
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۴:۳۰
Binh Dinh
۴
۲
Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Cong Anh Ha Noi
۵
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
Sweden
Damallsvenskan
Rosengard (W)
۴
۰
KIF Orebro (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Trelleborgs FF (W)
۰
۲
BK Hacken (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Club Sportif Sfaxien
۰
۰
Esperance Tunis
Finished
۲۰:۰۰
Iceland
Urvalsdeild Women
Vikingur Reykjavik (W)
۱
۰
Breidablik Kopavogur (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Chile
Copa Chile
Municipal Salamanca
-
-
Coquimbo Unido
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Comunal Cabrero
-
-
Rangers de Talca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Quillon
۰
۶
Colo Colo
inprogress
۲۰:۰۰
Concon National
۳
۵
Santiago Wanderers
Finished
۰۱:۰۰
San Luis de Quillota
۰
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Boca Juniors
۲
۱
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۳:۴۰
Finland
Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
۱
۴
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۰۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۵
۴
Ilves II
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera A Women
River Plate (W)
۰
۰
San Lorenzo (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
U19 Elite League
Moss U19
۳
۴
Drobak/Frogn U19
Finished
۱۹:۳۰
World
Friendly Club Matches
Lillestrom SK
۲
۰
IFK Goteborg
Finished
۱۴:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۳
۴
FK Tikves Kavadarci
Finished
۱۹:۰۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
Rapid Bucuresti
۴
۱
FC Buzau
Finished
۱۵:۳۰
Egypt
Second Division A - Promotion - Play Offs
Suez Montakhab
۲
۲
Alexandria Sporting Club
Finished
۱۸:۰۰
Haras El Hodood
۲
۱
El Terasanah
Finished
۱۸:۰۰
Latvia
Virsliga
Tukums 2000
۲
۱
FK Liepaja
Finished
۱۸:۳۰
Valmieras FK
۳
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۹:۳۰
Norway
NM Cup U19
Valerenga U19
۱
۳
Lyn U19
Finished
۱۹:۳۰
Stromsgodset U19
۳
۰
Kongsvinger U19
Finished
۱۵:۳۰
Stabaek U19
۱
۳
Skeid U19
Finished
۱۹:۳۰
Brann U19
۴
۱
Fana U19
Finished
۱۹:۳۰
IK Start U19
۶
۲
FK Jerv U19
inprogress
۲۰:۳۰
Sarpsborg 08 U19
۱
۲
Fredrikstad U19
Finished
۱۹:۳۰
Eik Tonsberg U19
۲
۱
Pors Grenland U19
Finished
۱۹:۳۰
Lorenskog U19
۰
۶
Tromso U19
Finished
۱۶:۳۰
Lillestrom U19
۱
۴
Baerum SK U19
Finished
۱۹:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Miami Dutch Lions FC
۵
۰
Global Soccer Pathways
Finished
۰۰:۳۰
New Orleans Jesters
۱
۲
Tallahassee SC
Finished
۰۳:۳۰
Minnesota Blizzard
۲
۳
Siouxland United FC
Finished
۰۳:۳۰
Ethiopia
Premier League
Shashemene Kenema City
۱
۲
Fasil Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Hawassa City
۲
۲
Wolkite City
Finished
۱۸:۳۰
Ivory Coast
Cup
AFAD Djekanou
۲
۳
Racing Club d'Abidjan
Finished
۱۹:۳۰
Poland
IV Liga
Centra Ostrow Wielkopolski
۱
۱
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
Finished
۱۹:۳۰
Hutnik Warsaw
۱
۳
MLKS Jozefovia Jozefow
inprogress
۲۰:۳۰
Gambia
Division 2
BK Milan
۱
۲
Immigration FC
Finished
۲۰:۰۰
Elite United
۳
۱
Latrikunda Utd
Finished
۲۰:۰۰
Jam City
۰
۰
Gunjur United
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Botafogo RJ U20
۱
۱
Bragantino U20
inprogress
۲۱:۳۰
Fortaleza EC U20
-
-
EC Bahia U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ecuador
Serie B
Indepiendente Juniors
-
-
Club 9 de Octubre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Paulista Women
Palmeiras (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Taubate (W)
۰
۳
Sao Paulo (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Ferroviaria (W)
۵
۱
Marilia (W)
Finished
۰۰:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Alianza FC (W)
۲
۳
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۰۰
Iceland
1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۰
۱
IBV Vestmannaeyjar
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۰
۰
Lunds BK
inprogress
۲۰:۳۰
Tvaakers IF
۲
۱
Onsala BK
inprogress
۲۰:۳۰
Eskilsminne IF
۱
۰
Ariana FC
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Brusque
۰
۰
Avai
Finished
۰۴:۰۰
Coritiba FBC
۱
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۴:۰۰
Botafogo SP
۲
۰
AA Ponte Preta
Finished
۰۳:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۴
۰
Kiruna IF
inprogress
۲۰:۳۰
Skelleftea FF
۲
۲
Ytterhogdals IK
inprogress
۲۰:۳۰
Gottne IF
۱
۰
Umea FC Academy
inprogress
۲۰:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Pärnu JK
۱
۳
FC Kuressaare II
Finished
۱۹:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
1. Division
FK Kaspyi Aktau
۳
۰
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
FC Okzhetpes
۱
۰
Aktobe II
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Ykkonen
KuPS Akatemia
۲
۱
VIFK Vaasa
Finished
۱۹:۰۰
Norway
3. Division avd. 5
Aalesund FK II
۱
۳
Molde FK 2
Finished
۱۹:۳۰
Skjetten
۲
۰
Lokomotiv Oslo
Finished
۲۰:۰۰
Mongolia
Premier League
Khaan Khuns Erchim
۲
۵
Brera Ilch
Finished
۱۴:۴۵
Brazil
Baiano 2
Fluminense De Feira
۰
۱
SSA FC
Finished
۰۱:۳۰
Jacobinense BA
۰
۳
Colo Colo BA
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL Women
Northern Virginia (W)
۱
۲
Lancaster Inferno (W)
Finished
۰۰:۳۰
San Francisco Glens SC (W)
۲
۰
Stockton Cargo (W)
Finished
۰۴:۳۰
Long Island Rough Riders (W)
۷
۰
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۲:۳۰
Michiana FC (W)
۲
۳
Detroit City FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
AC Connecticut (W)
۳
۴
Manhattan SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Chicago City SC (W)
۸
۰
RKC Third Coast (W)
Finished
۰۳:۳۰
Lane United FC (W)
۱
۲
Capital FC Atletica (W)
Finished
۰۵:۳۰
Swan City SC (W)
۲
۶
Florida Elite Soccer Academy (W)
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL Championship
Oakland Roots SC
۲
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۳۰
Birmingham Legion FC
۳
۰
San Antonio FC
Finished
۰۳:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
Miami FC
Finished
۰۴:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۳:۰۰
United States
USL League Two
Long Island Rough Riders
۲
۱
Westchester Flames
Finished
۰۰:۰۰
Tacoma Stars
۱
۲
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Charlotte Independence 2
۳
۳
West Virginia United
Finished
۰۱:۳۰
Boston City
۱
۱
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
Cedar Stars FC
۱
۲
Morris Elite
Finished
۰۲:۳۰
Nona FC
۳
۰
Brooke House FC
Finished
۰۲:۳۰
AHFC Royals
۵
۵
Corpus Christi
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina FC U23
۱
۳
Salem City FC
Finished
۰۱:۳۰
Tobacco Road
۴
۱
Wake FC
Finished
۰۲:۳۰
Inter Gainesville
۰
۳
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
Real Central New Jersey
۱
۰
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Northern Virginia FC
۰
۲
Virginia Beach
Finished
۰۳:۰۰
Dothan United
۰
۲
East Atlanta FC
Finished
۰۳:۳۰
Capo II
۵
۲
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela
Universidad Central de Venezuela
۱
۰
Deportivo Nueva Esparta
Finished
۰۱:۳۰
Portuguesa FC
-
-
Academia Rey Lara Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Malaysia
President Cup
Johor Darul Takzim III FC U20
۱
۰
Perak U20
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Husqvarna FF
۱
۰
Jonsereds IF
inprogress
۲۱:۰۰
IK Tord Jonkoping
۰
۰
Qviding FIF
inprogress
۲۰:۳۰
Lindome GIF
۳
۰
Varbergs GIF FK
inprogress
۲۰:۳۰
Sävedalens IF
۳
۱
Bergdalens IK
inprogress
۲۱:۰۰
Vastra Frolunda IF
۴
۲
BK Astrio
inprogress
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Sleipner IK Norrkoping
۱
۰
Mjolby AI FF
inprogress
۲۱:۰۰
Åtvidabergs FF
۱
۱
IF Sylvia
inprogress
۲۰:۳۰
Iceland
U19 League
KR Reykjavik U19
-
-
HK/Ymir U19
inprogress
۲۳:۰۰
Chile
Tercera Division
CD Imperial Unido
-
-
Deportes Union Companias
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca U20
AA Carapebus U20
۰
۱
Zinzane FC U20
inprogress
۲۱:۱۵
Campo Grande RJ U20
۳
۱
Mageense U20
inprogress
۲۱:۱۵
Canada
Premier League
York United FC
۲
۰
Pacific FC
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Vasalunds/Essinge IF
۰
۲
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۹:۳۰
IFK Stocksund
۱
۰
Hammarby Talang Ff
inprogress
۲۰:۳۰
Karlbergs BK
۱
۱
United IK Nordic
inprogress
۲۱:۰۰
Nigeria
Nigerian Cup
Kebbi Utd FC
۰
۰
El Kanemi Warriors
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie D
Hercilio Luz
۲
۱
Avenida
Finished
۰۲:۰۰
Democrata Sete Lagoas
۰
۰
Portuguesa RJ
Finished
۰۲:۰۰
EC Novo Hamburgo
۲
۱
Concordia AC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie C
Ferroviario
۳
۲
Sao Jose EC
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Hercilio Luz U20
۳
۰
Figueirense U20
inprogress
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
IFK Kumla
۱
۲
Lidkopings FK
inprogress
۲۱:۰۰
Skovde IFK
۲
۰
Saffle SK
inprogress
۲۱:۰۰
Motala AIF FK
۳
۰
IK Gauthiod
inprogress
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۱
۰
IFK Berga
inprogress
۲۰:۳۰
FK Karlskrona
۰
۰
Hassleholms IF
inprogress
۲۱:۰۰
IFK Simrishamn
۰
۱
IFK Karlshamn
inprogress
۲۱:۰۰
Finland
Ykkosliiga
SJK Akatemia
۰
۳
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Reserve League
Alianza Atletico Reserves
۰
۳
Sport Boys Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Finland
Kolmonen
Saaripotku
۱
۲
FC Kiisto
Finished
۱۹:۳۰
KoPa
۷
۴
Purha
Finished
۱۹:۰۰
VPS Akatemia
۳
۱
KPV Akatemia
Finished
۲۰:۰۰
United States
NWSL
Angel City FC (W)
۳
۲
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۲
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۲:۳۰
United States
WPSL Women
Dade County FC (W)
۳
۱
AGC Football (W)
Finished
۰۳:۰۰
San Ramon (W)
۰
۱
FC Davis (W)
Finished
۰۵:۳۰
Maplebrook Fury (W)
۱
۶
Minnesota Thunder Academy (W)
Finished
۰۴:۳۰
SoCal Dutch Lions (W)
۳
۱
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Salvo SC (W)
۶
۰
Manitou FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
United States
NISA
Maryland Bobcats
۵
۱
Savannah Clovers
Finished
۰۲:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Paraguay U20
۰
۱
Ecuador U20
Finished
۰۰:۱۵
Chile U20
۱
۰
Canada U20
Finished
۰۳:۰۰
Chile
Primera Division
Nublense
-
-
Huachipato
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Latvia
3. Liga
Lielupe
۱
۰
FK Alberts
inprogress
۲۱:۳۰
Mauritania
Mauritania Cup
FC Tevragh Zeina
۲
۰
AS Garde Nationale
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Gute
۲
۰
Arlanda
Finished
۱۷:۱۵
Skiljebo SK
۳
۰
FC Jarfalla
inprogress
۲۰:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro FC
۴
۰
Samtse FC
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Boeun Sangmu (W)
۱
۰
Seoul City (W)
Finished
۱۰:۳۰
Changnyeong FC (W)
۰
۲
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sejong Sportstoto (W)
۱
۳
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
۱
۱
Suwon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Colombia
Primera B
Llaneros FC
۲
۲
Orsomarso
Finished
۰۳:۳۰
United States
USL League One
Greenville Triumph SC
۲
۰
Charlotte Independence
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Passo Fundo
۱
۳
EC Veranópolis Recreativo Cultural
Finished
۰۲:۰۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
۲
۱
Esportivo Bento RS
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay
Championship Women
Sportivo Luqueno (W)
۴
۰
2 de Mayo (W)
Finished
۰۰:۴۵
Olimpia Asuncion (W)
۲
۲
Libertad Limpeno (W)
Finished
۰۳:۰۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Pantoja
۱
۲
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
۳
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۳۰
Kyrgyzstan
Cup
FC Talant
۱
۰
FK Dordoi Bishkek
Finished
۱۵:۰۰
Zanzibar
Premier League
KMKM
۲
۱
Mlandege FC
Finished
۱۶:۴۵
Russia
FNL 2, Division B, Group 3
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
۰
۱
Arsenal Tula II
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
Huddinge IF
۱
۲
Nacka Iliria
inprogress
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود